Burçlarda”en”ler…En sadık olan ve ve sadakat nedir bilmeyen burçlar…

Bir münasebetin olmazsa olmazı nedir? Bu soruya verilecek onlarca karşılık vardır tahminen lakin bu karşılıklar içinde insanlarının birçoklarının hemfikir olduğu üç öge vardır ekseriyetle: sevgi, hürmet ve itimat. O denli ki bu ögeler yalnızca ilginin değil, insan olmanın olmazsa olmaz ögeleridir. Birçok münasebet de sevgi, hürmet ve inanç bağlantısı üzerine inşa edilir. Fakat ne yazık ki birtakım bağlarda, münasebetin ilerleyen devirlerinde bağın bu temel yapı taşlarından biri, bazen birkaçı sarsılabilir… İkili bağlarda itimat hissini en çok zedeleyen, en can yakan, hatta birçok defa ilginin bitmesine sebep olan şey, aldatılma… Günümüzdeki alakalara baktığımızda ne yazık ki sayısı da azımsanamayacak kadar fazla .

Ancak, burçların sadık ya da sadık olmayan olması, büsbütün burçlardan bağımsızdır. Bu nedenle, burçların bireylerin sadakati üzerinde bir tesiri yoktur. Lakin, burçların genel özellikleri hakkında konuşursak, birtakım burçların sadakat konusunda başkalarından daha fazla öne çıktığı söylenebilir. Bu burçlar ortasında Yengeç, Aslan, Terazi, Akrep ve Kova burçları yer alır.

İşte aldatmayan en sadık burçlar.

Yengeç burcu, sadakatli, sağlam ve bağlı bir burç olarak bilinir. Birebir vakitte, duygusal ve hassas bir yapıya sahiptirler ve sevdikleri insanlara sadakatleriyle bilinirler. Münasebetlerinde hayli istikrarlı ve sabırlı davranırlar ve partnerlerine karşı çok şefkatli olurlar.

Aslan burcu, epeyce tutkulu ve kendine güvenen bir burçtur. Sadakatleri konusunda da öteki burçlardan farklı değildirler ve sevdiklerine karşı hayli bağlıdırlar. İlgilerinde heyecan ve romantizm arayan Aslanlar, partnerleriyle birlikte olmaktan keyif alırlar ve her vakit onların yanında olurlar.

Terazi burcu, sadakatli ve dürüst bir burç olarak bilinir. Bağlantılarında ahengi ve dengeyi ararlar ve sevdikleri insanlara karşı epeyce bağlıdırlar. Tıpkı vakitte, romantik ve duygusal bir yapıya sahiptirler ve partnerlerine karşı çok ilgili ve sevecen davranırlar.

Akrep burcu, sadakat ve tutku konusunda öbür burçlardan farklıdır. Akrepler, sevdikleri insanlara karşı hayli bağlıdırlar ve onları korumak için ellerinden geleni yaparlar. Birebir vakitte, hayli tutkulu ve kararlı bir yapıya sahiptirler ve bağlantılarında her vakit muteber bir partner olurlar.

En sadık burçlar

Oğlak burcu

Oğlak burçları, yapılan araştırmalar sonucunda en sadık burç seçilmiştir. Oğlak burçları sevdiğinden sadakat bekler ve bu beklentisini karşılıksız bırakmaz. Oğlak burçları şeffaf olmak ve her şeyi açık açık konuşmak isterler. Birlikte vakit harcadığı, bir şeyler paylaştığı insanı kolay kolay bırakamazlar. Mantıklı ve rasyonel bir burç olan Oğlak, paha verdiği vakit kesinlikle bunu karşısındakine hissettirir. Sadakat konusunda kendinden emin ve hassas olan Oğlaklar, karşı taraftan da bu sadakatin birebirini beklerler.

Boğa burcu

Boğa burcu için sadakat denildiği vakit akan sular durur. Zodyaktaki en sabit ve konfor alanına aşık burç olan Boğalar, ilginin temelini mutlaka sadakat üzerine kurarlar. Hayatlarında biri olmadığında çapkın olabilen Boğa burçları, aşık olduklarında hayatları büsbütün değişir. Esasen evcimen bir yapıda olduklarından ilgi içerisindeyken çabucak işler ilerlesin ve tıpkı meskende yaşayalım isterler. Onlar için tek sorun karşıdaki beşere güvenebilmektir. Çok aşık değilse bile aldatma insanı olamayan Boğalar, bu durumda bağlantıyı noktalama kademesine sarfiyatlar.

Akrep burcu

Akrep burçları da en sadık burçlar ortasındadır. Bağlantı yaşadığı kişinin de kendisi üzere sadık olmasını son derece önemseyen Akrepler, bu hissi yakaladıkları vakit o kişiyi ömür uzunluğu sadık bir biçimde seveceklerdir. İtimat kazanmak Akrepler için dünyanın en güç şeyi iken bu itimadı yakaladıktan sonra kırılması en büyük kaygılarıdır. Şayet bir Akrep ile birlikte olacaksanız, birinci yapmanız gereken şey ona itimat vermektir.

Koç burcu

Eğlenceli ve özgür ruhlu olmasıyla bilinen Koçlar, alaka esnasında büsbütün bağ odaklı olurlar. Diğeri akıllarından geçmez, geçmesi mümkün değildir. Sevgilisini son derece önemseyen Koç burçları, itimatlarını zedeleyecek en ufak davranışta karşısındakinden soğuyabilirler. Egoları zedelenmezse, tek eşli bağlantıya hayli uygun şahıslardır.

Başak burcu

Başak burçları son derece titiz ve ayrıntıcı burçlardır ve hayatlarına aldıkları bireyleri de buna nazaran seçerler. Garantici yapıları nedeniyle ince eleyip sık dokuyan Başaklar, sevdiği beşere sadık olan bireylerdir. Aldatmak isterlerse bunu asla yakalanmadan başarabilecekken onlar bunu tercih etmezler.

Sadakat nedir bilmeyen burçlar

Yay burcu

İkizler burcu

İkizler burçlarının en ünlü oldukları bahis istikrarsız davranışlarıdır. İkizler burçları partnerlerini bir gün çok severken başka gün ondan sıkılabilirler. Birini çok severken öteki gün bir diğerine aşık olabilirler. Ne yapacaklarını kestiremeyen partnerleri yıpranacak ve tam olarak güvenemeyeceklerdir. İkizler burçlarının sadık kalması çok da kolay değildir. Flörtöz yapıları ile bu alışkanlıklarından vazgeçmeleri pek rastlanan bir şey değildir.

Terazi burcu

Teraziler çok sadık burçlardır lakin arkadaşları ve ailelerine karşı. Münasebette birebir sadakati gösteremeyen Terazi burçları, adeta aşka aşıktırlar. Yanlarındaki kişinin değişmesinde büyük bir sakınca yoktur; kâfi ki aşk baki olsun. Çok aşık olduklarında durum değişebilirken ekseriyetle bakışları bu doğrultudadır.

Kova burcu

Kovalar dahi burçlardandır ve aldatmaya meyilli oldukları için onlarla bağlantı yaşamak çok zordur. Özgürlüklerine çok düşkün olduklarından kolay bağlanamazlar. Bağımsızlığa sıkı sıkıya bağlı olduklarından sıkıldıkları vakit diğer birine kaçma eğilimindedirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir